Pekado

Serwis internetowy Pekado.pl (www.pekado.pl) to świetny sposób na uniknięcie wielogodzinnych kolejek w stacjonarnych sklepach z artykułami sanitarnymi. Sklep funkcjonuje od 2007 roku i zdołał przez ten czas zyskać aprobatę, uznanie w oczach klientów. Przede wszystkim, klienci mogą odszukać tutaj kilkanaście uporządkowanych kategorii, w których znajduje się szeroki asortyment produktów. Przy każdym z artykułów umieszczono wnikliwy opis oraz wyraźne, rzeczywiste fotografie, które pozwolą klientowi zdecydować czy specyfikacja oraz stylistyka danego produktu, będą mu odpowiadać. Gdyby jednak pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, zainteresowany danym produktem może zwrócić się z pytaniem do wykwalifikowanego zespołu, pracującego w sklepie.

Wśród oferty www.pekado.pl, znajdują się baterie wannowo-prysznicowe, wyposażone w przełączniki na prysznic. Ze względu na rosnące potrzeby klientów, stworzono także baterie o termostacie lub podwójnych uchwytach. Baterie wannowo-prysznicowe dostępne wśród asortymentu Pekado.pl cechuje najwyższa jakość wykonania oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Jednym z produktów, na które warto zwrócić uwagę jest bateria czterootworowa Axor Bouroullec. Baterię tę charakteryzuje nowoczesny design oraz atrakcyjna cena. Axor Bouroullec wykończono w chromowanym, srebrzystym odcieniu, by pasowała do każdego projektu wystroju łazienki (http://www.pekado.pl/axor-bouroullec-element-zewnetrzny-do-baterii-4-otworowej-do-montazu-na-brzegu-wanny-19446000,id19617.html). Marka Axor stworzyła także baterię termostatyczną Carlton o uchwycie krzyżowym, która jest niezwykle praktyczna i funkcjonalna. Jej cena jest znacznie bardziej przystępna niż tej z kolekcji Bouroullec, chociaż obie wykonane zostały przy wykorzystaniu nadzwyczaj odpornych materiałów. Bateria z serii Carlton wyposażona została w mechanizm pozwalający na regularne usuwanie kamienia, by służyła ona przez wiele lat (http://www.pekado.pl/axor-carlton-bateria-termostatyczna-do-wanny-z-uchwytem-krzyzowym-montaz-natynkowy-17241000,id19601.html). Jak widać, firma Axor zbudowała szeroki wachlarz propozycji, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *