Gdy w kuchni brakuje miejsca. Stół Signal i krzesła Gabo.

Nie każdy może cieszyć się przestronną kuchnią z wystarczającą ilością miejsca na wstawienie dużego stołu. Czasami nasze kuchnie są tak niewielkie, że ciężko w nich wydzielić, choć odrobinę przestrzeni do wygodnego spożywania posiłków. Z myślą o takich kuchniach powstały kompaktowe rozwiązania, które doskonale zastępują większe stoły, spełniając swoją podstawową funkcję. Jednym z takich rozwiązań jest stół Signal z idealnie pasującymi do niego dwoma krzesłami Gabo, oferowany przez sklep formyuzytkowe.pl. To doskonały przykład funkcjonalności. Coraz częściej zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność mebli. Ich design nadal odgrywa ważną rolę, ale aspekty użyteczności i funkcjonalności wysuwają się na pierwszy plan.

Stoł Signal. Idealny do niewielkich kuchni
W każdej kuchni powinien istnieć kącik jadalny, w którym domownicy mogą usiąść do śniadania, czy wypić spokojnie popołudniową kawę. Jeżeli miejsca w kuchni jest naprawdę niewiele, warto wybrać mniejszy stół. Stelaż stołu Signal został wykonany ze stali w kolorze aluminium, natomiast blat z płyty MDF w dosyć neutralnym kolorze dębu sonoma. Stół jest mały, ale powierzchnia blatu pozwala na swobodne zjedzenie posiłku przez dwie osoby. Metalowa półeczka pod spodem doskonale nadaje się do przechowywania różnych rzeczy. Ogromnym atutem stołu jest zaokrąglony blat. Dzięki temu, że stół nie posiada ostrych kantów można go łatwiej wkomponować w niewielką przestrzeń kuchni. Za sprawą małych gabarytów stół jest lekki i łatwy do przenoszenia. Dołączone do niego krzesła utrzymane są w podobnej stylistyce. Mamy, więc do czynienia z ciekawym kompletem, którego elementy tworzą spójną całość.

Do jakich wnętrz pasuje stół Signal?
Stół Signal to dobry wybór do nowoczesnych wnętrz. Metalowe wykończenia w kolorze aluminium dodają mu wrażenia lekkości. Z pewnością nie jest to mebel, który zdominuje pomieszczenie. Jeżeli, więc zależy nam na stole, który z łatwością dopasuje się do pozostałych elementów wystroju, ten model wydaje się idealny. Wybarwienie blatu i siedzisk jest bardzo naturalne. Bez względu na kolor umeblowania całej kuchni, stół z pewnością będzie się z nim komponował.

Źródło:
https://polishdesignnow.com/blog/article/12
https://www.formyuzytkowe.pl/signal-stol-2-krzesla-gabo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *