3 powody, dla których mały biznes powinien mieć swoją stronę internetową

Wiele małych firm wciąż nie korzysta z Internetu prowadząc swoją działalność. To ogromny błąd! Pierwszy powód, dla którego Twoja firma potrzebuje strony internetowej, nawet, jeśli ma pięciu lub mniej pracowników, to fakt, że w sieci znajdziesz wielu potencjalnych klientów. Jeżeli ten fakt nie przekonuje Cię do stworzenia własnej witryny np. za pośrednictwem agencji Nie Lada Co, oto trzy dodatkowe powody:

Ludzie korzystają z Internetu tak, jak kiedyś używali książki telefonicznej
Kiedyś, niewielkie firmy prowadzące działalność lokalną nie potrzebowały własnej witryny, ale teraz prawie każdy korzysta z Internetu, aby uzyskać informacje – nawet lokalne informacje. Potencjalni klienci używają smartfonów i tabletów, kiedy mają zdecydować, gdzie iść i co kupić. Twoja mała firma musi znaleźć się w lokalnej wyszukiwarce. W przeciwnym razie ludzie robiący research w sieci, znajdą inne lokalne firmy zamiast Twojej.

Strona firmowa jest wizytówką Twojej firmy
Ludzie oczekują, że firmy będą miały własne strony internetowe, tak jak kiedyś oczekiwali posiadania wizytówki. Brak strony internetowej firmy rodzi pytania i wątpliwości klientów. Czy jesteś na bakier z nowoczesnymi technologiami? Czy masz tak skromny startup, że nie możesz pozwolić sobie nawet na własną stronę internetową? Czy nie traktujesz poważnie swoich klientów? Na pewno nie chcesz, aby ludzie myśleli w ten sposób o Tobie i Twoim biznesie.

Strona internetowa to kolejny kanał marketingowy
Posiadanie strony internetowej firmy zapewnia automatyczną obecność w Internecie. Pomyśl o witrynie, jak o billboardzie online. Dzięki stronie masz kolejną szansę, aby wprowadzić ludzi w świat swoich produktów i usług. To jeszcze jeden sposób, aby ludzie mogli Cię znaleźć.

Źródło: http://lawicki.pl/dlaczego-warto-miec-strone-internetowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *