Warsztaty szkoleniowe dla liderów

Centrum szkoleniowe tarbonus.pl zaprasza wszystkich na skorzystanie z warsztatów o tematyce Lider zespołu produkcyjnego. Zajęcia poruszać będą tematykę, dotyczącą kierowania zespołem ludzi bez stosowania kar i gróźb oraz motywacji ludzi do działania.

Lider zespołu produkcyjnego warsztaty – przebieg szkolenia.

Zajęcia odbywają się przy wykorzystaniu ćwiczeń zespołowych, studia przypadków, odgrywania ról oraz wielu innych, ciekawych metod nauki. Głównymi zagadnieniami, jakie poruszane są podczas warsztatów są:
-efektywna komunikacja w zespole
– wyznaczanie i realizacja celów
-motywacja pracowników
– zarządzanie zespołem pracowników
– rola lidera zespołu
– sposoby rozwiązywania konfliktów w grupie

Są to tematy, które pomagają znaleźć rozwiązania na wiele problemów, pojawiających się między współpracownikami. Wykorzystanie ich w praktyce, pozwala na poprawę atmosfery w pracy oraz zwiększenie zaufania miedzy osobami, pracującymi wspólnie, dzięki czemu cały proces produkcji może przebiegać sprawniej i efektywniej.

Warsztaty a praktyka.

Podczas warsztatów, uczestnicy mogą poznać ciekawe metody zarządzania pracownikami, dowiedzą się również jak najskuteczniej unikać konfliktów i co robić, jeżeli takowe się pojawią. Nauka poprzez odgrywanie ról czy zajęcia zespołowe, pozwoli liderom sprawdzić się w pewnym sytuacjach i wypróbować teoretyczne rozwiązania w praktyce.

Warsztaty organizowane są dla wszystkich liderów zespołów produkcyjnych, którym zależy na dobrych relacjach miedzy pracownikami, działającymi w zespole. Wiadomo, że zgrana ekipa pracuje lepiej i wpływa to bardzo pozytywnie na ogólne działanie firmy i jej wyniki na rynku. Warto wiec korzystać z warsztatów, organizowanych przez centrum szkoleniowe, które wie, jak przekazywać wiedzę w sposób zrozumiały i czego uczyć, aby podane metody rozwiązań mogły być wykorzystane w praktyce.

Celem warsztatów jest uświadomienie liderom ich roli w zespole, ukazanie metod budowania autorytetu oraz pokazanie, jak najlepiej motywować pracowników do współpracy. Podczas spotkań poruszone bywają również inne, poboczne zagadnienia, które niejednokrotnie okazują się bardzo przydatne w dalszej pracy. Liderzy uczą się, jak działać, aby utrzymać pracowników w ryzach, jak reagować na nieporozumieniach i jak zdobyć szacunek wśród swoich podwładnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *