Solaria nowe czy używane?

Zakup odpowiedniego sprzętu do solarium powinien być zawsze poprzedzony rozważeniem parametrów urządzeń, które z punktu widzenia naszego biznesu są istotne oraz kwoty, jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na solaria. Trzeba po prostu dobrze się przygotować, aby znaleźć sprzęt spełniający nasze wymagania. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy lepsze są solaria nowe czy używane.

Ta decyzja w znacznej mierze zależy od naszych finansów. Osoby, które dopiero otwierają biznes potrzebują z reguły od 3-4 urządzeń. Koszt zakupu nowego sprzętu na starcie może zniechęcać. Jest, bowiem ogromny. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Tym bardziej, że przy zakładaniu firmy pojawiają się jeszcze inne koszty. Wtedy rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem okazuje się zakup używanych solariów. Najlepiej wybrać sprawdzone marki takie, jak Ergoline, KBL, Soltron, Luxura czy Tanzi. Warto również zwrócić uwagę czy sklep sprzedający używany sprzęt oferuje dodatkowo usługi serwisowania. Przykładem sklepu, w którym możemy zaopatrzyć się w nowe oraz używane solaria jest http://www.solarex-iso.pl/. Nie trzeba również martwić się o serwisowanie, gdyż jest ono wykonywane w ramach działalności sklepu.

Pamiętajmy o tym, że zakup używanego solarium wiąże się dokładnie z takimi samymi wątpliwościami, jak zakup używanego auta. Wybierając przypadkowego sprzedawcę nie możemy być do końca pewni, czy wszystko będzie działać jak należy, czy sprzęt będzie nam długo służył i wreszcie, czy będzie bezpieczny dla naszych klientów. Ta ostatnia kwestia jest szczególnie istotna. Warto, zatem wybierać sprawdzonych i zaufanych dystrybutorów solariów.

Źródło: http://www.solarex-iso.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *