V-Table w różnych realizacjach

Coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie nowoczesnych technologii w swojej działalności. Ostatnio furorę robią ekrany dotykowe – rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy prowadzą zajęcia edukacyjne, lokal gastronomiczny lub chcą w podkreślić swój nowoczesny wizerunek. Za pomocą profesjonalnych ekranów dotykowych można znacznie ułatwić użytkownikom i klientom interakcję, która ma duży wpływ na postrzeganie lokalu oraz budowanie wizerunku marki. V-Table Videofoniki to wyjątkowy ekran dotykowy w formie stołu, sprawiający, że biznes, nauka oraz zabawa zyskują zupełnie nowy wymiar.

Multimedialne stoły z https://videofonika.pl/produkty/stol-multimedialny-v-table/ znajdują szerokie zastosowanie w reklamie, branży technologicznej oraz sektorze publicznym. Równocześnie pojawia się dużo interesujących gier i aplikacji dostosowanych specjalnie do urządzeń. Można zatem wykorzystać stół interaktywny również do rozrywki i sprawić, że dzięki niemu nasi pracownicy odetchną chwilę w czasie przerwy. Gry zespołowe to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na budowanie i integrację zespołu.

V-TABLE KIDS
Rozwiązanie przygotowane z myślą o najmłodszych, doskonale sprawdza się w galeriach handlowych w strefach gier i zabaw. Zaokrąglone kształty i blat ze szkła hartowanego sprawiają, że stół jest bezpieczny dla dzieci oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne. Metalowy korpus dostępny jest w dowolnym kolorze i umożliwia personalizację logotypem lub grafiką. Do stołu można dodać pakiet gier dla dzieci wraz z konfiguracją komputera zabezpieczającą przed wyjściem z aplikacji lub włączeniem niepowołanego oprogramowania czy strony internetowej.

V-TABLE CUSTOM
Tego rodzaju stoły są tworzone na specjalne zamówienie według koncepcji projektanta. Jest to szeroka grupa produktów, która znajduje zastosowanie w nowoczesnych muzeach, centrach edukacyjno-naukowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Charakteryzują się różnorodnością kształtów i wysoką jakością materiałów wykończeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *