Wystrzałowa impreza, czyli wieczór kawalerski na strzelnicy Cracow Shooting Academy

Imprezy w klubach to oczywiście najpopularniejsza forma rozrywki w przypadku wieczorów kawalerskich. Jeśli jednak zależy nam uczczeniu tej wyjątkowej okazji w niebanalny sposób, warto poszukać innych opcji. Wieczór kawalerski zorganizowany w nietypowym miejscu i związany z dodatkowymi atrakcjami i aktywnościami z pewnością przypadnie do gustu gościom imprezy. Jednym z ciekawszych pomysłów jest wieczór kawalerski na strzelnicy. „Niepowtarzalne stag party krakow”, „wyjątkowy wieczór kawalerski na strzelnicy”! Tego typu propozycje pojawiają się w ofercie coraz większej liczby strzelnic. Krakowska strzelnica Cracow Shooting Academy nie jest tu wyjątkiem.

Dlaczego warto zorganizować wieczór kawalerski na strzelnicy?
Strzelanie wiąże się z ogromną dawką silnych emocji. Niewiele osób ma w swoim życiu możliwość postrzelania z prawdziwej broni palnej. Strzelnica zlokalizowana na krakowskim Pasterniku daje im okazję powrotu do dziecięcych marzeń i możliwość poczucia się, jak bohater filmu akcji, zawodowy żołnierz czy dzielny policjant. Na strzelnicy mogą wypróbować różne modele broni, łącznie z kultowym Kałasznikowem czy UZI. Dzięki temu imprezy na strzelnicach stają się niezapomnianym doświadczeniem. Na pewno dostarczają więcej frajdy, niż banalny wieczór w klubie i picie drinków do rana.

O czym należy pamiętać organizując wieczór kawalerski na strzelnicy?
Oczywiście, jeszcze przed organizacją imprezy w Cracow Shooting Academy, należy zapoznać się dokładnie z regulaminem obiektu. Przestrzeganie podstawowych zasad zwiększy nasze bezpieczeństwo podczas imprezy. O zasadach bezpiecznego strzelania uczestnicy imprezy zostaną poinstruowani także przez instruktorów, którzy czuwają nad spokojnym przebiegiem imprezy. Stuprocentowa trzeźwość to na strzelnicy absolutna podstawa. Wykluczone jest wcześniejsze wyjście do pubu czy klubu. Należy to uwzględnić w planach imprezy i wizytę na strzelnicy potraktować raczej, jako wstęp do dobrej zabawy. Nie musimy natomiast martwić się o akcesoria takie, jak okulary czy słuchawki. Zapewnia je obiekt. Przejrzyjmy ofertę dotyczącą wieczorów kawalerskich na stronie https://www.shootingcracow.com i przekonajmy się, że zorganizowanie ciekawego wieczoru kawalerskiego to nic trudnego.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/en/stag_night

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *