Kadra menedżerska wita! Zostań absolwentem zarządzania w Społecznej Akademii Nauk w Krakowie.

Kadra menedżerska, zwłaszcza doskonale wyszkolona i posiadająca odpowiednią wiedzę oraz umiejętności praktyczne czeka dzisiaj na absolwentów kierunku zarządzanie. Świat biznesu bardziej, niż kiedykolwiek potrzebuje prawdziwych profesjonalistów. Sprawne poruszanie się w nim wymaga już nie tylko znajomości funkcjonowania organizacji, ale również umiejętności łatwego diagnozowania problemów i szybkiego oraz skutecznego ich rozwiązywania. Społeczna Akademia Nauk w Krakowie zawsze odpowiada na potrzeby rynku pracy. Stąd ciekawa oferta studiów – kierunek zarządzanie. Sporo informacji na temat tego kierunku znajdziemy na stronie https://krakow.san.edu.pl/zarzadzanie-i-stopnia-o-kierunku.

Zarządzanie w SAN w Krakowie
Społeczna Akademia Nauk w Krakowie, dokładnie jej Wydział Nauk Stosowanych z siedzibą w Krakowie oferuje swoim studentom doskonałe przygotowanie teoretyczne, ale i ciekawe praktyki krajowe oraz zagraniczne. Rozpoczynając studia na tym kierunku możemy oczekiwać edukacji na najwyższym poziomie. Największym atutem SAN jest fantastyczna oferta praktyk. Możliwość nabywania praktycznych umiejętności otwiera drogę do zdobycia interesujących kontaktów zawodowych już w trakcie studiów, co w wielu pzypadkach owocuje dalszym, szybkim rozwojem kariery. Absolwenci zarządzania wykształceni w Społecznej Akademii Nauk w Krakowie wyróżniają się na tle innych, gdyż są gotowi od razu po studiach podjąć pracę zawodową i kierować zespołami nie tylko w małych przedsiębiorstwach, ale i w większych firmach. W czasie studiów młodzi ludzie zdobywają wiedzę na temat marketingu i public relations. W zderzeniu z sytuacją kryzysową są w stanie odpowiednio nią zarządzać. Dla każdego pracodawcy taki menedżer to prawdziwy skarb.

Studia w Krakowie. Dlaczego warto?
W Krakowie warto studiować ze względu na fantastyczną atmosferę panującą w tym niezwykłym mieście. Gród Kraka od zawsze przyciągał studentów dając im wyjątkowe możliwości rozwoju, zarówno naukowego, jak i kulturalnego. Kraków to także masa rozrywki. Koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe. Tutaj rozrywka znajdzie nas sama na każdym kroku.

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/zarzadzanie-i-stopnia-o-kierunku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *