Dlaczego warto studiować zarządzanie na SAN w Krakowie?

Społeczna Akademia Nauk proponuje ciekawą ofertę studiów – kierunek zarządzanie na Wydziale Nauk Stosowanych Społecznej Akademii Nauk w Krakowie. Najprostszą odpowiedzią na pytanie, dlaczego warto studiować zarządzanie, są wymagania współczesnego rynku pracy. Oprócz specjalistów i praktyków z danych dziedzin potrzebuje on również dobrze wykształconej kadry menedżerskiej. Bez dobrego zarządzania nie ma sprawnej firmy, instytucji czy urzędu. Świat biznesu docenia osoby, które znają zasady funkcjonowania organizacji oraz potrafią zdiagnozować jej podstawowe problemy oraz rozwiązać je w szybki i skuteczny sposób.

Co nam dają studia na kierunku zarządzanie SAN?
Profesjonalna kadra nauczycielska Społecznej Akademii Nauk jest w stanie przygotować swoich studentów do trudnego zadania kierowania firmą, również własną. Chodzi zarówno o przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne. Szeroka oferta praktyk krajowych i zagranicznych wyposaża młodych ludzi w podstawowe umiejętność związane z zarządzaniem organizacją i pozwala nawiązać pierwsze zawodowe kontakty. We współczesnym świecie to niesłychanie istotne.

W trakcie studiów studenci zdobywają wiedzę na temat umiejętności planowania, organizowania i koordynowania procesów przez managera. Musi on, rzecz jasna, posiadać wiedzę na temat aktualnych realiów gospodarczych i wykorzystywać ją w efektywnym zarządzaniu firmą. Absolwenci zarządzania są doskonałymi organizatorami charakteryzującymi się takimi cechami, jak kreatywność, przedsiębiorczość, komunikatywność oraz odpowiedzialność. Nieodłączną cechą każdego dobrego managera powinna być także chęć nieustannego rozwoju. Ponieważ do jego głównych zadań należy motywowanie innych, on sam musi twórczo podchodzić do powierzonych mu zadań. Realizować je z pasją i zaangażowaniem. Kierunek zarządzanie Kraków uczy takiego właśnie podejścia do zawodu.

Po zakończeniu studiów absolwent powinien posiadać szeroką wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, bankowości, marketingu oraz prawa gospodarczego. Co istotne, studia dają merytoryczne przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a coraz więcej młodych ludzi decyduje się na ten krok.

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/zarzadzanie-i-stopnia-o-kierunku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *